Pravno obvestilo

Turistično društvo Destrnik si pridržuje avtorske pravice za vsebino, objavljeno na naših spletnih straneh. Vsebine naših spletnih strani ni dovoljeno spreminjati oziroma uporabljati na drugih spletnih straneh. Vsebine brez naše odobritve in dovoljenja ni dovoljeno kopirati za javne ter komercialne namene.

Informacije na naših spletnih straneh so pripravljene z veliko mero skrbnosti. Turistično društvo Destrnik ne prevzema odgovornosti za uporabo katerega koli dela vsebine za različne namene. Uporaba vsebine, objavljene na naših spletnih straneh, poteka na lastno odgovornost uporabnika.

Turistično društvo Destrnik ni odgovorno za občasno nedelovanje strani, morebitno netočnost informacij in tudi ne za morebitno škodo, nastalo zaradi uporabe netočnih ali nepopolnih informacij. Niti Turistično društvo Destrnik, niti katera koli druga pravna ali fizična oseba, ki je sodelovala pri nastanku in izdelavi te spletne strani, ne odgovarja za nobeno škodo, ki bi izhajala iz dostopa do uporabe ali nemožnosti uporabe informacij na teh spletnih straneh ali za kakršne koli napake ali pomanjkljivosti v njihovi vsebini.

Snemanje programov in podatkov z naših spletnih strani se izvaja na lastno odgovornost. Turistično društvo Destrnik ne odgovarja za morebitno škodo, ki lahko nastane pri uporabi datotek in podatkov s spletnih strani. Prav tako ne odgovarjamo za morebitne računalniške viruse, ki nastanejo kot rezultat presnemavanja datotek ali podatkov z naših spletnih strani.

Spletne strani Turističnega društva Destrnik vsebujejo tudi povezave na spletne strani drugih podjetij, da vam omogočimo dostop do dodatnih virov informacij. Turistično društvo Destrnik ne odgovarja za vsebino na povezanih spletnih straneh drugih podjetij in če bo ugotovljeno, da je tovrstna vsebina zavajajoča, bomo te povezave prekinili, takoj ko bo tehnično mogoče.

Turistično društvo Destrnik je lastnik znamk, objavljenih na naših spletnih straneh. Tudi prepoznavni znaki drugih podjetij, ki so uporabljeni in prikazani na naših spletnih straneh, so pridobljeni z dovoljenji lastnikov teh prepoznavnih znakov, logotipov ... Tretjim osebam je uporaba in izkoriščanje tovrstnih znamk in logotipov prepovedana.

Povezave za dodatne informacije:
Google Maps
Vrsta Ime Namen Trajanje
Sejni UniqueID omogočajo delovanje spletnih strani do konca seje
Zunanji HSID, SID,... nastavitve na zemljevidih - Google Maps 2 leti
Povezave do pomoči najpogosteje rabljenih spletnih brskalnikov:
Windows Phone Change privacy and other browser settings
Google Android Android
Opera Security and Privacy in Opera
Safari Safari 6: Privacy preferences
iPad, iPhone, iPod touch Safari web settings
Blackberry Browser options