Praznični ogled Budimpešte

budimpestaV soboto, 7. decembra, se je poln avtobus članic in članov TD Destrnik odpeljal na enodnevni adventni izlet v glavno mesto Madžarske. Ob dobrem vodenju vodičke Vike, ki jih je zasula z ogromno podatki o zgodovini Madžarske in Budimpešte, je dan prehitro minil. Ogledali so si vse pomembne znamenitosti glavnega mesta in imeli kar nekaj časa za sprehod po predbožičnih sejmih. Dan je prehitro minil in ob vračanju proti domu so bili enotnega mnenja, da ta predbožični izlet ni bil zadnji.Turisti se zahvaljujejo vodički Viki, šoferjema, ki sta profesionalno opravila svoje delo, Metki za pomoč pri organizaciji izleta, Miši, Ireni, Kristini, da niso bili prehitro lačni in žejni in vsem ostalim, ki so pripomogli, da so preživeli lep dan.