Sejem Alpe Adria

sejem aa 2019Od 30. januarja do 2. februarja se je na Gospodarskem razstavišču v Ljubljani odvila osrednja turistična sejemska prireditev v Sloveniji – jubilejni 30. sejem Alpe Adria, ki so se ga udeležili tudi člani turističnega društva Destrnik. V ospredju sejma je bil zeleni, aktivni turizem. Kot novost so se mu letos v posebni dvorani pridružili še ponudniki s področja kampinga. Na sejmu se je predstavilo preko 330 turističnih ponudnikov iz Slovenije, Bosne in Hercegovine, Hrvaške, Srbije, Črne gore, Italije, Avstrije, Madžarske, Češke in Nepala. Sejem je obiskalo preko 20.000 ljudi, kar je, kot so povedali organizatorji, rekordno.
Destrniški člani društva so se tudi letos predstavili z njihovim projektom, Od lanu do platna. Njihova stojnica je bila odlično obiskana, verjamejo, da bo njihova udeležba pripomogla k obisku kakšnega našega in tujega gosta v naš prelep kraj v osrčje Slovenskih goric.