Udeležili smo se sejma Green v Gornji Radgoni

gornja radgona lanV petek, 6. aprila, so se na sejmu Green v Gornji Radgoni, ki je potekal v okviru sejma Megra, predstavili članice in člani TD Destrnik s svojim projektom »Od lanu do platna.« To je bil že četrti mednarodni sejem trajnostnih tehnologij in zelenega življenjskega sloga, potekal pa je od 4. do 7. aprila. Na sejmu se je predstavilo okoli 220 razstavljavcev iz enajstih držav. Ponosni smo lahko na naše člane društva, ki so skupaj z ostalimi razstavljavci predstavili svoj projekt. Na razstavnih prostorih smo lahko občudovali mnoge zamisli in izdelke, ki so v korist okolju, potrošniku ter družbi. Obiskovalci so lahko spoznali projekte in organizacije, ki dajejo pred dobičkom prednost pozitivnim družbenim ter okoljskim učinkom.
Člane društva sta na razstavnem prostoru obiskala tudi župan g. Vladimir Vindiš in direktorica občinske uprave ga. Darinka Ratajc.